Index domy i mieszkania wg mojego postrzegania126 Fiat zdjęcie bagażnika 126 Fan Club Śląsk 126 P łożyska piasty przednij 126 bis tuning 126 BIS C 2 CDs 126 bis pară§alaräą 126 Cabrio Sprzedam
 • przeboje dance
 • labrador jelenia gora
 • katowicki holding wEAglowy
 • spawanie aluminium
 • hitman kody
 •  

  domy i mieszkania wg mojego postrzegania

  Temat: Rajd Tyczyn - Słocina Górna
  Jutro idziemy na rajd, o którym wspominałam na zbiórce:

  Spotykamy się o godzinie 7:50 na przystanku na Cieplińskiego ( koło parku) przystanek przed grafiką. Jeśli ktoś z was ma dokładny rozkład jazdy linii 126 Rzeszów - Tyczyn to dajcie mi znać.

  Zabieramy coś przeciwdeszczowego, jedzenie picie, dobre buty i kase na bilety ( niedużo to wyjdzie, na wszelki wypadek 10 zł).

  W RAZIE DESZCZU RAJD BĘDZIE ODWOŁANY! ( jeśli będziecie mieć wątpliwości w tej kwestii to dzwońcie, nie piszcie smsów, bo mam grosze na koncie, nie odpisze). Zgłosili się do tej pory:
  - Ania
  - Andrzej
  - Justysia
  - Kasia
  - Gosia
  - Kamil ( nauczysz się )
  - Michał

  Kto jeszcze idzie?

  Idziemy trasą Tyczyn - Słocina Górna ( ok 18 km) przejdziemy ile damy rade, potem będziemy w okolicach Rzeszowa, wiec zawsze można wsiąść w coś co przyjedzie.

  Do zobaczenia jutro na szlaku [/b
  Źródło: 5dhzoska.fora.pl/a/a,252.html  Temat: : SRJP 2009/2010
  Teraz czas już chyba najwyższy, żeby zmienić choć trochę skostnialy już nieco układ tabel rozkladu jazdy (srjp).

  Tabela 113+114 Koluszki - Tomaszów - Drzewica - Radom
  Tabela 115 Skarżysko Kamienna - Ostrowiec
  Tabela 116 Stalowa Wola Rozwadów - Przeworsk
  Tabela 125+126 Stalowa Wola Rozwadów - Tarnobrzeg - Kolbuszowa - Rzeszów
  Tabela 130 bez kursyw: Stróże - Jasło i Zagórz, Nowy Sącz - Nowy Sącz Miasto
  Tabela 131 Stróże - Jasło
  Tabela 132 Rzeszów - Jasło - Zagórz
  Tabela 147 szczegółowy rozkład na odcinku Skoczów - Goleszów w tabeli 146
  Tabela 155 kursywa do Raciborza
  Tabela 173 Częstochowa - Chorzew Siemkowice - Zduńska Wola
  Tabela 255+356 Jelenia Góra - Węgliniec - Zielona Góra
  Tabela 315 Zduńska Wola - Inowrocław
  Tabela 424+440 Chojnice - Kościerzyna - Gdynia
  Tabela 429 Wierzchucin/Laskowice - Czersk - Kościerzyna
  Tabela 431 Chojnice - Wierzchucin - Bydgoszcz / Wierzchucin - Grudziądz - Brodnica (osobne tabele?)
  i sporo innych
  Źródło: infokolej.pl/viewtopic.php?t=8848


  Temat: : Wróci połączenie Rzeszów - Ocice
  Od 1 września zmiana rozkładu jazdy Rzeszów - Kolbuszowa:

  http://www.pr.pkp.pl/w-regionach,podkarpackie,wydarzenia-z-regionu,s,0,4720.html
  http://www.pr.pkp.pl/img_in//regiony/podkarpackie/126%20-%202009%20Z%201.09.09.pdf
  Źródło: infokolej.pl/viewtopic.php?t=6838


  Temat: : Przewozy Regionalne ogłoszą upadłość?
  Pociągi osobowe mogą stanąć w grudniu

  Do 29 listopada spółka PKP Przewozy Regionalne (PR) ma spłacić 126-milionowy dług wobec innej kolejowej spółki - Intercity. Już teraz wiadomo, że to niemożliwe.

  Dlatego w ub. tygodniu Rada Nadzorcza PR zobowiązała prezesa do jak najszybszego przygotowania wniosku do sądu o upadłość firmy. Jak zapowiada Tomasz Moraczewski, szef Przewozów Regionalnych, od połowy grudnia trzeba będzie wymazać z rozkładu jazdy wszystkie pociągi osobowe. Również te z Podkarpacia.

  PKP domaga się spłaty ponad stu milionów złotych zaległości, którą większą część stanowi nierozliczona sprzedaż biletów Intercity w kasach Przewozów Regionalnych.

  Tak więc PKP PR grozi bankructwo, pociągi osobowe od grudnia przestaną jeździć, a jeszcze dodatkowo pracownicy każdej z 16 samorządowych spółek (również tej z Podkarpacia) mogą się spodziewać zwolnień.

  Zablokowali konta

  - Komornik na wniosek Intercity zablokował nam przedwcześnie konta spółki i nie mamy pieniędzy na wypłaty wynagrodzeń dla pracowników - mówi Piotr Olszewski, rzecznik prasowy PKP Przewozy Regionalne. - To niezgodne z prawem, bo mamy długi i zaległości możemy spłacać do końca roku, a komornik nam to uniemożliwił. Złożyliśmy więc skargę do sądu.

  Po Podkarpaciu miesięcznie pociągami osobowymi jeździ 400 tys. osób. Czy w przypadku wycięcia z rozkładu pociągów osobowych, marszałek zapewni kołowy transport zastępczy? Samorząd wojewódzki twierdzi, że nie będzie to konieczne.

  Marszałek: pociągi będą jeździć

  - Do 31 grudnia obowiązuje umowa między województwem podkarpackim, a spółką PKP PR, na mocy której jest zapewnione funkcjonowanie kolejowych Przewozów Regionalnych - mówi Aleksandra Gorzelak-Nieduży, rzecznik marszałka województwa podkarpackiego. - Natomiast 30 października samorząd wojewódzki ogłosił przetarg nieograniczony na wykonywanie kolejowego transportu pasażerskiego w latach 2010-2012. Otwarcie ofert przewidziane jest na 1 grudnia.

  Zwalniają już pracowników

  - Dotąd na terenie Podkarpacia zwolniono 92 pracowników z Podkarpackiego Zakładu Przewozów Regionalnych - powiedział Marian Rząsa, przewodniczący NSZZ "Solidarność" przy PZPR w Rzeszowie. - Niektórych z nich przeniesiono do spółki Intercity, ale zaoferowano im niższe zarobki. Związkowcy zażądali od prezesa Przewozów Regionalnych i od premiera Donalda Tuska, aby powstrzymali działania zmierzające do ogłoszenia upadłości spółki.

  - Jeżeli pociągi osobowe nie będą jeździć, to z Sędziszowa Małopolskiego do Rzeszowa pojadę rowerem - mówi Grzegorz Strzępek, uczeń I klasy Zespołu Szkół Spożywczych w Rzeszowie. - Może jeszcze w PKP się dogadają i zmienią decyzję. Jeżeli nie, to powiem w szkole, żeby mi usprawiedliwiali nieobecności, bo przecież w zimie trudno mi będzie przejechać rowerem 25 kilometrów.

  30 października samorząd wojewódzki ogłosił przetarg nieograniczony na wykonywanie kolejowego transportu pasażerskiego w latach 2010-2012. Otwarcie ofert przewidziane jest na 1 grudnia.

  Źródło: Super Nowości
  Źródło: infokolej.pl/viewtopic.php?t=8626